EHITUS Hügromeeter niiskus ja temperatuur

Hügromeeterid: erinevate materjalide niiskuse ja temperatuuri mõõtmine Gann, Merlin, Schaller ja Trotec, IR kaamerad, scannerid ja muud seadmed

Gann  BL compact RH-T L=165 mm normal Niiskusmõõtja

Gann Hydromette Blue LINE Compact RH-T RH-T normal pikkus= 165mm diam. 5,5mm ja RH-T normal pikkus =320mm diam. 5,5mm ja.
Hind üle Eestis km 20% 563,00 € Hind tallinnas km 0%  461,00 €

 

Loe lähemalt »

Gann  Compact B Niiskusmõõtja

Niiskus ja niiskuse muutus pinnalt mõõtmine. Otav, aga erinevate materjalide niiskuse mõõtmiseks ja niiskuse muutuste jälgimiseks. Numbriline kuvar. 
populaarsel compact B ja BL  B 2 Gannil on tarneraskusi. Tarneaega ei oska öelda - kahjuks.

Loe lähemalt »

Gann BL compact B2 Niiskusmõõtja

Mõõta erinevate materjalide niiskust ja jälgida niiskuse muutusi. Tähelepanu temperatuuri. Erinevate materjalide valitav tihedus. Alarm reguleerimine. Link: kasutusjuhend inglise keeles

Loe lähemalt »

Gann BL Compact TF 3

BL Compact TF 3 on täpne temperatuuri ja niiskuse mõõtur. - arvutiühendus (lisavarustus). Erinavate ehitiste  (nt kodukontroll, kliimaseade, tööstus, laod, muuseumid jne) jaoks . Andur on vahetatav. Sondid (pistikühendusega TF-pead) asetatakse erinevatesse mõõtepunktidesse ja loevad mõõdetud väärtused kiiresti välja, vältides nii pikka reguleerimise ja tasakaalustamise aega. Mõõtur on konstrueeritud nii,et seda oleks ühe käega  lihtne ja hõlbus käsitseda. Tavapärane tarnimine sisaldab TF pead 16 K-21, aku ja plastkorpust.

Loe lähemalt »

Gann BL E Niiskusmõõtja

BL E Puu ja ehitusniiskuse mõõtmiseks. lingid: Ram haamer ML 20, kaitsetud elektroodid L=40 / 25 mm, kaabel ja B 55 BL
Hind üle Eesti km 20% 352,00 €  ja Tallinnas km 0% 285,00 €. Sensorid (elektrotakistus) M18, ML 19, M20, M6 ja elektrimahtuvus B 55 BL, PT 100 ja IR40

Loe lähemalt »

257.00 € 
Gann BL UNI 11
Gann BL UNI 11

BL UNI 11 (link värvilistest aladest) Mõõteseade, millega saab ühendada laia valikut põhimõõtmisi. Temperature Humidity TF sonde saab kasutada konstruktsiooni niiskuse ja temperatuuride mõõtmiseks. Sihtmärgid: erinevad rajatised, kliimatehnika, trükikojad, laod, muuseumid, seisukorra hindamised, ehitajad, renoveerijad jne. - Link: Kasutusjuhend (inglise keeles)

Loe lähemalt »

Gann CH 17 mõõtmise terminal

Hydromette CH 17 on multifunktsionaalne mõõteseade puidu, hoone ja õhuniiskuse ning temperatuuri ja õhu liikumise kiiruse mõõtmiseks. Tugev puuteekraan koos kaasaegsete hindamis- ja salvestusvõimalustega võimaldab täiesti uusi valikuvõimalusi.

Loe lähemalt »

Gann Hydromette BL H 41

Gann BL H 41 on elektritagistuse põhinev mõõteterminal puidu ja eriti puitkiudisolatsioonimaterjalide niiskusesisalduse määramiseks. Mitmetele isolatsioonimaterjalidele iseloomulikud kõverad, mille puhul kuvatakse niiskus (massiprotsent) otse. Omadused on rühmitatud vastavalt toodete lahtine tihedus ja tootmisprotsessile.
Hydromette BL H 41 abil saame enne krohvimist teha näiteks fassaadile kontrollmõõtmisi, et vältida hilisemaid niiskuskahjustusi, nt krohvi mahakoorumist.

Loe lähemalt »

Gann UNI 1 Niiskusmõõtja

UNI 1  a) puurauk õhuniiskus ja temperatuur b) niiskuse mõõtmine pinnal Hind üle Eestis km 20% 194,00 € ja hind Tallinnas km 0% 153,00 €

Loe lähemalt »

Gann UNI 2 Niiskusmõõtja

Hydromette UNI 2 On elektriline mõõteriist. Seadmel on LCD ekraan. Ehitusniiskuse mõõtmine toimub nii elektritakistuse mõõtmise põhimõttel kui ka elektrimahtuvuse mõõtmise põhimõttel.
Hind üle Eestis km 20% 438,00 € ja hind Tallinnas 357,00 € 

Loe lähemalt »

Merlin MoistecPro niiskusmõõtur

Puidu ja hoone niiskuse jaoks

Loe lähemalt »

79.90 € 
Trotec app BV15WP
Trotec app BV15WP

BV15WP  - Diferentsiaalrõhu anemomeeter - Käepärast ja intelligentset diferentsiaalrõhu mõõteseadet BV15WP saab mugavalt ja lihtsalt juhtida MultiMeasure mobiilirakenduse kaudu tänu AppSensor funktsionaalsusele. Kompaktsensori abil saab kiiresti ja lihtsalt määrata rõhulanguse filtris või ventilatsioonisüsteemides, kasutades diferentsiaalrõhu mõõtmist ning valikulise pitot toru abil õhu või mitteagressiivsete gaaside voolukiirust ja mahuvoolu. saab määrata. Tänu AppSensori nutikale kombinatsioonile ja sellega seotud tasuta MultiMeasure mobiilirakendusele saate kasu paljudest praktilistest eelistest paindlikkuse, analüüsifunktsioonide, andmete juhtimise ja dokumenteerimise osas. 

Loe lähemalt »

Trotec app sensor BM22WP

BM22WP app sensor Puiduniiskuse ja materjali niiskuse mõõtmine ühe seadmega
 

Loe lähemalt »

Trotec app sensor BM31W

Tehnilised andmed BM31WP Materjali niiskus. 

Loe lähemalt »

Trotec AppSensor BA30WP

AppSensor BA30WP  on anemomeeter, mis koos nutitelefoni rakendusega MultiMeasure Mobile võimaldab mõõta õhukiirust, ruumala voolu, õhutemperatuuri ja suhtelist õhuniiskust. 

Loe lähemalt »

Trotec laserkaugusmõõtja BD 16

BD 16 hind Tallinnas km 0% 30€

Loe lähemalt »

Trotec Logger BL 30

Logger BL 30; Õhu temperatuur, suhteline õhuniiskus ja temperatuur. 

Loe lähemalt »

Trotec püromeeter ja kastepunkt

Pinna temperatuuri, õhutemperatuuri, niiskuse ja kastepunkti temperatuuri mõõtmine ühe seadmega. 

Loe lähemalt »

Trotec T 3000 multifunktsionaalne arvesti

toode ei ole müügiks. See asendatakse uue tootega. Mõõtepead kuuluvad endiselt meie tootevalikusse - küsitluse põhjal

 

Loe lähemalt »

Trotec T610 Niiskusmõõtja

T 610 niiskuse indikaator ehitusmaterjalide niiskuse vahe kontrollimiseks, samuti seintes, lagedes ja põrandates

Loe lähemalt »

Trotec T660 Niiskusmõõtja

Ühendus arvutiga on võimalik. Alarm reguleerimine. Üle valik MAX, MIN, HOLD, AVG, ACT ja Alam valik LIGHT, CAL, MAT,  ALARM
ei ladus
 

Loe lähemalt »

Trotec TA 400 õhuvool, rõhk, rõhu erinevus

Õhukiiruse, mahuvoolu, õhurõhu ja õhutemperatuuri täpseks mõõtmiseks. Paigaldajatele, hooldustehnikutele ja ekspertidele
 

Loe lähemalt »