Gann CH 17 mõõtmise terminal

Gann CH 17 mõõtmise terminal

Hydromette CH 17 on multifunktsionaalne mõõteseade puidu, hoone ja õhuniiskuse ning temperatuuri ja õhu liikumise kiiruse mõõtmiseks. Tugev puuteekraan koos kaasaegsete hindamis- ja salvestusvõimalustega võimaldab täiesti uusi valikuvõimalusi.

Hind: 1305.00 € 
käibemaks 0 %


tk

Hydromette CH 17 on multifunktsionaalne mõõteseade puidu, hoone ja õhuniiskuse ning temperatuuri ja õhukiiruse mõõtmiseks.
Tugev puutetundlik ekraan võimaldab täiesti uusi valikuvõimalusi seoses kaasaegsete hindamis- ja salvestusvõimalustega.
Puidu niiskuse mõõtmise valdkonnas kasutatakse sõltuvalt puidu paksusest ja tekstuurist erinevaid takistuse mõõtmise elektroode. Seega on võimalikud saematerjali (paksus kuni 180 mm), puitlaast- ja OSB-plaatide, spoonide, hakkepuidu jms puistematerjalide täppismõõtmised. Automaatne temperatuurikompensatsioon korrigeerib mõõdetud väärtusi sõltuvalt puidu temperatuurist. 
lingidvasarandur ML20, kaabel MK 8 andur'le ML 20, elektroodid L=60/45 mm tai 40/25

Mahtuvuslikku mõõtmismeetodit kasutatakse ehitusmaterjalide (nt tasanduskiht, mört, krohv, betoon, tellis, isolatsioon ja isolatsioonimaterjalid) mittepurustavaks niiskuse mõõtmiseks. Ajasäästlik rakendus sobib ideaalselt lekete tuvastamiseks või kuivamisprotsesside jälgimiseks uusehitistes või renoveerimistööde ajal.
lingid:
Täpsete niiskusprofiilide loomiseks ja ehitusmaterjalide sügavuse mõõtmiseks on erinevate rakenduste jaoks saadaval spetsiaalsed takistuse mõõtmise elektroodid.
Niiskust ja õhutemperatuuri salvestatakse RF-T ja RH-T seeria  varustatud kvaliteetsete anduritega
lingid:

Lisaks õhutemperatuurile saab mõõta pinnatemperatuure (Pt100 või infrapuna alusel) ja materjali temperatuure (ka Pt100 alusel). lingid:
Koos LG-25 BL õhukiiruse anduriga sobib Hydromette CH 17 ideaalselt väikseimate õhuvoolude mõõtmiseks ning seda iseloomustab pikaajaline stabiilsus, suuna tuvastamine ja kiire kasutuselevõtt. Erinevates ruumirakendustes on võimalik ka väga täpne kalibreerimine vahemikus umbes 0,45 m/s.
lingid:

Erinevate hindamis- ja salvestusvõimalustega (eriti seoses GANN Dialog Pro tarkvaraga) on seade asendamatu abivahend nt asjatundjatele. Kuid Hydromette CH 17 pakub optimaalset tuge ka kõigile teistele ehitustööstuse kutserühmadele, kuna see katab laia valikut nõudeid.

Tugev 3,5-tolline TFT-ekraan (eraldusvõime 320 x 240 pikslit)
Kaasaegne töökontseptsioon:
Operatsioon mahtuvusliku puutetundliku sisendi ja haptilise silikoonklahviga
Olekutuled näitavad seadme erinevaid olekuid
Kõigi saadaolevate rakenduste jaoks kõik-ühes
kõneleja 
Mini-USB port
Micro SD-kaardi pesa välisele mälukaardile juurdepääsu saamiseks
Integreeritud andur absoluutse õhurõhu mõõtmiseks
Kontekstitundlik abi
Ekraanipildi funktsioon
Materjaliomased omadused 250 erinevat tüüpi puidu ja üle 20 ehitusmaterjali jaoks
Uue GANN Dialog Pro tarkvara mõõteandmete töötlemine ja hindamine
Tarkvara värskendused Interneti kaudu:
Püsivara värskendatakse arvutitarkvara GANN Dialog Pro abil, võimaldades seadmesse uusi funktsioone või installides hoolduspakette
Vastab standardite EN 14080: 2013 (liimitud ja lamineeritud puit) ja EN 15497: 2014 (sõrmühendusega täispuit) nõuetele
Toiteallikas: 6x 1,5 V AA patareid või väline toiteallikas USB kaudu (toitepanga ühendamine võimalik)
Mõõdud: 205 [L] x 98 [W] x 35 mm [H]

lingid:  B 55 BL, TF-pulk 16-25M, kaabel andur'le TF-pulk 16... RH-T BL 160, RH-T 37 BL flex, ,  kasutusjuhend inglise keeles