IR kaamera

IR kaamera

AC 080 V IR kaamera

Hind: 1050.00 € 
käibemaks 0 %


tk

THERMAL CAMERA ACO seeria termokaamerad
Tahvelarvuti ja termokaamera - täiesti mitmekülgne 
Nutikas: näiteks ülikompaktsel tahvelarvutil ühendab AC060V termokaamera täiustatud funktsioonid paljude muude funktsioonidega. AC060V korral lähtestatakse mobiilse temperatuuri mõõtmine. Erinevalt ühepunktilistest püromeetritest või minidetektoritega püssikujulistest termokaameratest on sellel termograafiatabletil 6400 täielikult radiomeetrilist sõltumatut temperatuuri mõõtmispunkti, mis registreerivad reaalajas isegi kõige väiksemad temperatuurimuutused.
Arvutamiseks ja analüüsimiseks on seadmesse integreeritud arvukalt mõõtefunktsioone, näiteks automaatne temperatuuri jälgimine, isotermid, pindala analüüs või temperatuuri häired.
Lisaks termopiltidele saate pildistada kiirusega 8 Mpx, kuid saate salvestada ka täielikke infrapunavideoid ja neid WLAN-i kaudu traadita arvutisse edastada või Interneti kaudu jagada. Tänu integreeritud GPS-ile saab asukohateavet igal ajal ka salvestada.
Kas see on elektriseadmete ülevaatus, hoone diagnostika, nt kuidas jaotub temperatuur kuivatuspartiis. Lõppude lõpuks on teada, et niiskus hoiab kuumust kauem kui kuiv - või ennetav hooldus - AC060V tahvelarvuti termokaamera on ideaalne temperatuuri mõõtmise seade, mis on alati saadaval ja valmis probleemsete alade kiireks ja kahjustamata tuvastamiseks. Ilma eenditeta, kergesti hoiustatav ja löögikindlasse korpusesse kapseldatav, on AC060V ideaalne ka kõige raskematel ehitusplatsidel.