Trotec AC060V termopildikaamera

Trotec AC060V termopildikaamera

Äärmiselt nutikas: AC060V ühendab täiustatud termopildikaamera funktsioonid paljude täiendavate rakendusvõimalustega ülikompaktses tahvelarvutis.

Hind: 679.00 € 
käibemaks 0 %


tk

AC060V puhul on mobiilse temperatuuri mõõtmine uuesti määratletud. Vastupidiselt ühepunktilistele püromeetritele või püstolikujulistele minidetektoritega termokaameratele on sellel termograafilisel tahvelarvutil üle 6400 täielikult radiomeetrilise isemajandava temperatuurimõõtmispunkti, mis salvestavad reaalajas ka kõige väiksemad temperatuurimuutused.

Arvukad mõõtmisfunktsioonid on integreeritud otse seadmesse hindamiseks ja analüüsiks, näiteks automaatne temperatuuri jälgimine, isotermid, pindalaanalüüs või temperatuurihäire.

Lisaks termopiltidele saate teha mitte ainult 8 Mpx eraldusvõimega fotosid, vaid ka salvestada terviklikke infrapunavideoid ja neid juhtmevabalt WLAN-i kaudu arvutisse edastada või Interneti kaudu levitada. Tänu integreeritud GPS-ile saab igal ajal salvestada ka asukohaandmeid.

Olgu elektriülevaatus, hoone diagnostika või ennetav hooldus – tahvelarvuti termokaamera AC060V on ideaalne alati liikvel olev temperatuuri mõõtmise seade probleemsete piirkondade kiireks ja mittepurustavaks tuvastamiseks. Ilma väljaulatuvate komponentideta, hõlpsasti hoiustatav ja löögikindlasse kaitsekorpusesse kapseldatud AC060V on ideaalne ka karmides ehitusplatsi tingimustes.