Trotec BZ 25 CO2 õhukvaliteedi mõõtur

Trotec BZ 25 CO2 õhukvaliteedi mõõtur

BZ 25 CO2 - meeter õhukvaliteedi mõõtmiseks: Veedame üha rohkem siseruumides. Üha tihedam ehituslahendused muudavad siseõhu kvalitee-dile suurt mõju avaldavate saasteainete eemaldamine keeruliseks. Kõrgenenud süsinikdioksiidi kontsentratsioon – isegi lubatud vahemikus – põhjustab kergesti väsimust, keskendumisvõimet ja kehva jõudlust. Hind üle Eesti KM 20% 167,40 €

Hind: 133.50 € 
käibemaks 0 %


tk

Samuti võib see põhjustada tõsiseid terviseprobleeme, eriti lastele ja tervisehäiretega inimestele.

Siseõhu kvaliteeti saab usaldusväärselt jälgida BZ25-ga – optimaalse õhukvaliteedi mõõtjaga, mida saab kasutada tööruumides, elutubades ja lastetubades, klassiruumides, päevakeskustes või kontori- ja tootmiskeskkondades.

Tänu täpsele, kauakestvale ja stabiilsele NDIR-mõõtmismeetodile salvestab BZ25 toaõhu hetke süsihappegaasisisalduse, õhutemperatuuri ja suhtelise niiskuse ning kuvab õhukvaliteedi kerges-ti loetaval ekraanil iga 1 ppm järel. Seadmele saab määrata individuaalse CO2 häirepiiri, mille ületamist annab märku helisignaal. BZ25 praktiliseks lisafunktsiooniks on CO2 indikaatori ek-raan, millel on lihtne sümboolne esitus ruumiõhu heast, normaalsest või halvast CO2 sisaldusest suurel LCD-ekraanil, mis näitab ka kuupäeva ja kellaaega.